هواساز

هواساز، یکی از مهمترین تجهیزات تهویه مطبوع  می باشد. دستگاه هواساز تهویه آریا، با ظرفیت هوادهی، از CFM 1000 الی CFM 65000، و در انواع یک منطقه ای، چند منطقه ای و به صورتهای افقی، عمودی و نیمه عمودی و با وضعیت های روبروزن، بالازن، پایین زن و با ساختار هایژنیک قابل سفارش می باشد. دستگاه هواساز می تواند، جهت ایجاد سرمایش و گرمایش استفاده شود، که برای سرمایش می توان از دستگاه چیلر ، کندانسینگ یونیت و یا آیس بانک و برای ایجاد گرما، از آبگرم، بخار و یا المنت الکتریکی نیز بهره برد.

فن های مورد استفاده در دستگاه هواساز، از نوع سانتریفوژ (Forward )، (Backward)  ساخت شرکت معتبر داخلی و یا به درخواست مشتری از مارک های معتبر اروپایی می باشند.کوئل های مورد استفاده در دستگاه های هواساز تهویه آریا عبارتند از: کویل بخار، که از لوله فولادی مانسمان، با فین مارپیچ (spiral) و تراكم (fin/in 10-8) و كویل های آبی (گرمایی و سرمایی)و انبساط مستقیم (DX)، که از لوله مسی با فین صفحه ای (plate) و تراكم (fin/in 14-8) ساخته می شوند. در دستگاه هواسازتهویه آریا تهویه آریا می توان  فین ها کوئل های دستگاه هواساز را با توجه به شرایط اقلیمی و درخواست مشتری از جنس مسی یا آلومینیومی انتخاب كرد.

کلیه دستگاه های هواساز، دارای تشت تقطیر بوده که جهت هدایت آب کندانس شده بر روی سطح کوئل به بیرون از دستگاه طراحی گردیده است ، با توجه به درخواست مشتری دستگاه هواساز می تواند مجهز به کرکره های قطره گیر از جنس گالوانیزه، استنلس استیل و یا PVC باشد.

کلیه دستگاههای هواساز، دارای محفظه فیلتر و عموماً دارای جعبه مخلوط کننده هوا نیز می باشند. بدین منظور، دمپر های نصب شده بر روی دستگاههای هواساز تهویه آریا  از نوع پره های آلومینیومی ( ایرفول) با چرخ دنده پلی آمیدی با هوابندی مناسب و روان با قابلیت نصب موتور دمپر می باشند.در وضعیت هایی که به تعویض هوای اتاق های تمیز نیاز است از فیلترهایی با راندمان بسیار بالا استفاده می گردد و بر افزایش عمر مفید فیلترها با راندمان بالا قبل از آنها پیش فیلترهای فلزی، فایبرگلاس و امرگلاس استفاده می شود.

در آب و هوای سرد که در آن حرارت مداوم باعث خشکی هوا شده و کنترل رطوبت امر ضروری می باشد،دستگاههای هواساز تهویه آریا قابلیت نصب انواع رطوبت زن نوع بخار، الکتریکی، نازل سوزنی و میکروپروسسوری وجود دارد. درصورت نیازبه رطوبت زنی به میزان بالا در دستگاه هواساز و یا استفاده از سیستم سرمایش تبخیری، ایرواشرهای یک یا دو بانکه در سه کلاس 4 و 6 و 8، به همراه الکتروپمپ های قابل نصب در داخل و خارج از محفظه ایرواشر تولید می شوند.

اسکلت دستگاه های هواساز، از پروفیل آلومینیوم با گوشه های پلی آمید و بدنه آنها از ورق گالوانیزه گرم بصورت دو جداره و با رنگ الکترواستاتیک پودری پلی استر توسط پیچ و مهره و واشر به پروفیلهای آلومینیومی نصب می شود، اتصالات کلیه قسمتهای دستگاه های هواساز ، بصورت پیچ و مهره ای بوده و آب بندی و هوابندی توسط خمیر تروستات انجام می شود.

در صورت وجود محدودیت در حمل ، دستگاه های هواساز بصورت دمونتاژ (چند قسمتی) قابل تولید می باشد ، که بعد از حمل می تواند مونتاژ شود.

آدرس :

تهران،بزرگراه آیت الله سعیدی(جاده ساوه)،سه راه آدران،شهرک صنعتی قلعه میر،خیابان 16 متری امین،پلاک 15

کد پستی:

37551-81467

شماره های تماس:

     تلفن کارخانه :

40 35 86 56 - 021

42 35 86 56 - 021

54 04 86 56 - 021

برچسب ها:

آمار بازدید

Today61
Yesterday108
This week449
This month1245
Total95674